سفارش سریع

موسسه ایده پردازان ره جوی شریف (دکترین)

موسسه دکترین انجام مقاله
مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

مشاوره انجام پایان نامه و انجام مقاله دکترین

مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان

مقطع کارشناسی ارشد، دوره ای است که دانشجو پس از 2 سال با گذراندن ۲۸ تا ۳۲ واحد درسی که ۴ تا ۱۰ واحد آن به انجام پایان‌نامه اختصاص دارد، موفق به اخذ مدرک می گردد. در این دوره دانشجو تحقیق و پژوهش در رشته خود را فرا می گیرد و برای ورود به مقطع دکتری که اساس آن پژوهش است، آماده می گردد. 
اصفهان یکی از اولین استان هایی بوده است که دانشگاه هایش توانستند در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو جذب نمایند. تعدادی از دانشگاه های این استان در ذیل معرفی گردیده اند. پیش از این که درباره بهترین دانشگاه های اصفهان در این نوشتار بخوانید، می توانید برای مشاوره در زمینه نگارش پایان نامه با موسسه ایده پردازان ره جوی شریف (دکترین) تماس حاصل نمایید.


دانشگاه اصفهان

با تصمیم گروهی از پزشکان برای ایجاد آموزشگاه عالی بهداری در اوائل دهه 20 شمسی، هسته اولیه دانشگاه اصفهان شکل گرفت. پس از تأسیس آموزشگاه عالی بهداری در سال ۱۳۲۵ و افزایش تعداد متقاضیان شرکت کنندة در این آموزشگاه، زمینه ایجاد دانشگاه اصفهان، مهیا شد.
پس از تأسیس دانشگاه اصفهان، دانشکدة پزشکی در آبان ماه ۱۳۲۹، دانشکده داروسازی در سال 1335 و دانشکده ادبیات در دی ماه ۱۳۳۷ راه اندازی گردیدند. در مرداد ماه ۱۳۴۳، دانشکده های علوم و علوم تربیتی و روان شناسی و در اواخر سال ۱۳۴۷ مدرسة عالی کورش کبیر به این دانشگاه ملحق شدند و در همان سال دانشکدة علوم اداری و اقتصاد نیز در این دانشگاه، تأسیس شد.
دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشگاه صنعتی اصفهان، در سال 1353 در شمال شرقی خمینی شهر احداث شد. این دانشگاه، فعالیت های آموزشی خود را در سال 1356، با پذیرش حدود 800 دانشجو در برخی رشته های فنی، مهندسی و کشاورزی، آغاز کرد و اغلب رشته های فنی و مهندسی، کشاورزی و علوم پایه را در قالب 13 دانشکده، در بردارد. امروزه در مجموع، بیش از 8000 دانشجو در این دانشگاه به تحصیل اشتغال دارند. 
آدرس سایت دانشگاه اصفهان: www.ui.ac.ir


دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

این دانشگاه در سال 1329 فعالیت خود را آغاز کرد. با این حال در سال 1365، دانشکده پزشکی و داروسازی، از دانشگاه اصفهان جدا و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان شکل گرفت. اکنون این دانشگاه دارای نه دانشکدة پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشت، مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، توانبخشی، علوم تغذیه و فناوری های نوین پزشکی می باشد. معاون پژوهشی، دانشجویان را در وارد شدن به عرصه های تحقیق و پژوهش کمک می کند و در کمیته های پژوهشی دانشکده ها، همان طور که از اسمش پیداست، به آموزش فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی به دانشجویان و کمک به آنها می پردازد. 
این دانشگاه 12 بیمارستان آموزشی درمانی به نام های الزهراء علیها السلام، امین، شهید چمران، امام موسی کاظم علیه السلام، سیدالشهداء علیه السلام، شهید بهشتی، عیسی بن مریم علیهماالسلام، آیت الله کاشانی، فیض، فارابی، آیت الله مدرس، نور و علی اصغر (ع) دارد. در حال حاضر بیش از 700 نفر، به عنوان هیأت علمی و حدود 6000 دانشجو، در محیط های آموزشی آن فعالیت دارند. 
آدرس سایت دانشگاه صنعتی اصفهان: www.iut.ac.ir


دانشگاه کاشان

دانشگاه کاشان کار خود را به عنوان اولین مؤسسة آموزش عالی در منطقة کاشان، در سال 1352 آغاز کرد و در مهرماه 1353 با پذیرش 200 دانشجو در دو رشتة ریاضی فیزیک، در مقطع کارشناسی، با نام مدرسه عالی علوم کاشان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
هم اکنون دانشگاه کاشان با حدود 7 هزار دانشجو در بیش از 70 رشته گرایش، در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، با بهره گیری از خدمات علمی و پژوهشی 300 عضو هیئت علمی، به صورت تمام وقت، به حرکت رو به رشد خود ادامه می دهد.
دانشگاه کاشان دارای 10 دانشکده علوم انسانی، مهندسی، معماری و هنر، شیمی، ریاضی، فیزیک، ادبیات و زبان های خارجی، مجازی، مهندسی مکانیک و مهندسی برق و کامپیوتر، واحد خواهران، پردیس دانشگاهی و پژوهشکده های علوم و فناوری نانو و اسانس های طبیعی و دو مرکز تحقیقات نجوم و رشد و دو مرکز پژوهشی فرش و کاشان شناسی است.
آدرس سایت دانشگاه کاشان: www.kashanu.ac.ir


دانشگاه هنر اصفهان

دانشگاه هنر اصفهان به عنوان محور آموزش عالی رشته های هنری در استان اصفهان، در آغاز با نام «دانشکدة پردیس اصفهان» در سال 1355 با هدف تربیت نیروهای متخصص در زمینة حفظ و نگه داری آثار و بناهای تاریخی، تأسیس شد و به عنوان اولین مرکز آموزش عالی ایران در زمینة مرمت، فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی باستان شناسی، نقاشی، معماری داخلی، ساختمان، شیمی و نساجی را به عنوان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مرمت ابنیه و کارشناسی ارشد مرمت آثار تاریخی، پذیرش کرد.
این دانشکده پس از انقلاب فرهنگی، در سال 1362، بازگشایی شد؛ در این مقطع، دانشکدة پردیس اصفهان به عنوان یکی از دانشکده های مجتمع دانشگاه های هنر، اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های کارشناسی مرمت آثار تاریخی، صنایع دستی و نقاشی نمود و در کنار سایر ارگان های متولی آموزش دانشگاهی هنر، مانند دانشگاه فارابی،صنایع دستی و نقاشی، دانشکدة هنرهای تزئینی و مدرسة عالی موسیقی، به ایفای نقش پرداخت. این دانشکده پس از مدتی فعالیت در آموزش هنر، به تدریج، گسترش یافت؛ تا آن جا که در سال 1379 با دایر نمودن پنج رشته در مقطع کارشناسی هنرهای تجسمی و معماری، یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد پیوستة معماری و دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوستة مرمت و جذب امکانات فیزیکی و تجهیزات آموزشی، به عنوان دانشگاه هنر اصفهان، به ایفای نقش پرداخت.

آدرس سایت دانشگاه هنر اصفهان: www.aui.ac.ir

دانشکدة معارف قرآنی اصفهان

با همت و همکاری جمعی از علاقه مندان قرآن کریم و استادان حوزه و دانشگاه، با هدف نشر فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام در سال 1367، دارالقرآن الکریم اصفهان تأسیس شد و گام های مؤثری را در این زمینه برداشت؛ اما همواره برای تشکیل کلاس های آموزش قرآن، با کمبود مربیان و معلمان کارآمد قرآن مواجه بوده است. از این رو، ضرورت ایجاد یک مرکز تربیت معلم قرآن کریم در اصفهان، احساس شد و بدین منظور، با هدف تربیت نیروهای کارآمد و معلمان و مربیان توانا، «مؤسسة آموزش عالی دارالقرآن الکریم» در سال 1368، شکل گرفت و در پایان سال 1383 به دانشکده معارف قرآنی اصفهان، تبدیل گردید.
این دانشکده یک مرکز غیردولتی و غیرانتفاعی است؛ اما تمام قوانین و مقررات آن، مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. این نهاد قرآنی با بهره گیری از یک هیئت علمی مجرب و ده ها استاد حوزوی و دانشگاهی و نیز چهره های شاخص قرآنی کشور، دارای سطح علمی و آموزشی مطلوبی است. این دانشکده به منظور غنا بخشیدن به مطالعات و آموزش های تفسیری و کلامی خود، با دانشگاه های معتبر کشور و حوزة علمیة قم، ارتباط مستمر داشته است و تاکنون بیش از ده هزار دانشجو و دانش پذیر خواهر و برادر، در دوره های مختلف این دانشکده، تحصیل کرده اند.
آدرس سایت دانشکده معارف قرآنی اصفهان: www.icqt.ac.ir


دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

در دی ماه 1364، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، افتتاح گردید. پس از گذشت 35 سال اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، یکی از پیشروترین و مطرح ترین دانشگاه ها در سطح استان و کشور می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در حال حاضر، میزبان حدود 20 هزار دانشجو در 81 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی است.
آدرس سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد: www.iaun.ac.ir


دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان

تأسیس واحد خوارسگان در ۳/۸/۱۳۶۶ به تصویب هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسید ودر روز جمعه دوم بهمن ماه ۱۳۶۶، اولین آزمون ورودی این واحد، همراه با تعدادی دیگر از واحدهای دانشگاهی، توسط مرکز آزمون برگزار شد و با پذیرش ۵۱۰ دانشجو در چهار رشته مهندسی کشاورزی، حقوق قضایی، علوم تربیتی در مقطع کارشناسی و عمران در مقطع کاردانی، کار خود را آغاز کرد.
این واحد دانشگاهی، مدت ۵ سال از مکان های استیجاری و فضاهای آموزشی آموزش و پرورش و دانشگاه اصفهان، استفاده می کرد و در سال ۷۱، بخش اول ساختمان آموزشی این واحد در یک زمین ۵۲ هکتاری، مجاور فضای سبز بزرگ شرق اصفهان، مورد بهره برداری قرار گرفت و از آن پس، با تلاش فراوان، طرح جامع این واحد دانشگاهی، تهیه و عملیات ساختمانی فضاهای مورد نیاز آن از محل درآمدهای دانشگاه و جذب کمک های مردمی، آغاز شد.
آدرس سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان: www.khuisf.ac.ir


دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، در اسفند ماه 1367، به عنوان یکصد و یکمین واحد دانشگاهی به تصویب هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسید و فعالیت خود را از نیمسال اول تحصیلی 69-68 آغاز نمود. در سال 1368، 21 هکتار زمین، در جنوب شهر فرهنگی- تاریخی شهرضا خریداری شد. و اکنون یکی از واحد های بسیار بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و بزرگ ترین قطب آموزش عالی شهرضا می باشد. این واحد دانشگاهی، با هدف توسعة آموزش عالی در منطقه و برقراری ارتباط پویا و همه جانبه با صنعت، در زمینة تربیت نیروی متخصص مورد نیاز کارخانجات و صنایع و همچنین توسعة پژوهش های علمی کاربردی، ارتقاء سطح فناوری و بسط فرهنگ اسلامی فعالیت می کند. این دانشگاه، در بخش آموزش عالی تحقیقات و فن آوری، با استفاده از اساتید مجرب و تجهیزات کارگاهی، آزمایشگاهی، در جهت حل مشکلات صنعت، از طریق کاربردی نمودن پروژه های تحقیقاتی، دستیابی به فناوری های جدید و بومی سازی فناوری ها و… با بیش از هفتاد هزار متر مربع فضای آموزشی، پژوهشی، ورزشی، فرهنگی و رفاهی، یکی از پیشروترین و مطرح ترین دانشگاه ها در سطح استان و یکی از واحد های بسیار بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.
آدرس سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا: www.iaush.ac.ir


دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین

در سال 1367، با حداقل امکانات، فعالیت آموزشی خود را با پذیرش 140 دانشجو، در دو رشته کارشناسی روانشناسی عمومی و کاردانی برق و الکترونیک، در ساختمانی استیجاری به مساحت 400 متر مربع آغاز نمود و اکنون ضمن احراز درجة بزرگ در تقسیم بندی درجاتی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بر حسب امتیازات لازم، با 1500 دانشجو، 61 کارمند، 45 نفر عضو هیئت علمی تمام وقت، 306063 متر مربع زمین های ملکی، 28000 متر مربع زیر بنا بیش از 8000 مترمربع فضای آموزشی، شامل 3 دانشکده و دو مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی، چهار خوابگاه ملکی، با مجموع زیربنای 11000مترمربع، سلف سرویس مجهز، با زیربنای 2150 مترمربع و دیگر امکانات نسبی قابل توجه پژوهشی فرهنگی و رفاهی، در 25رشته تحصیلی و چهار مقطع، مشغول به فعالیت علمی و آموزشی بوده و به عنوان مهم ترین مرکز تعلیم شهر نایین در فاصله 145 کیلومتری شرق اصفهان، آماده خدمت رسانی علمی و فرهنگی به مشتاقان علم و دانش می باشد.
از 45 نفر عضو هیئت علمی تمام وقت 4 نفر دارای مرتبه استادیاری بوده و 11 نفر دکترای تخصصی در شرف ارتقای مرتبه علمی هستند.
تا کنون از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین بیش از 7400 نفر فارغ التحصیل شده اند که 20 درصد آنان در مقاطع بالاتر دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی پذیرفته شده یا در خارج از کشور به ادامه تحصیل مشغولند.
آدرس سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین: www.naeiniau.ac.ir
 

 
ارسال سفارش انجام پروژه

مقالات مرتبط
آموزش و مشاوره انجام مقاله در مشهد
آموزش و مشاوره انجام مقاله در مشهد.مشهد یکی از کلان شهرهایی است که دانشگاه های معتبری مانند دانشگاه فردوسی مشهد در آن ...
مشاوره و آموزش انجام پایان نامه شیمی
مشاوره و آموزش انجام پایان نامه شیمی و سایر گرایش این رشته دانشگاهی   ...
آموزش و مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هنر
آموزش و مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برای دانشحویان دانشگاه های سراسر کشور.   ...
مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان
مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد اصفهان و سایر شهر ها   ...
نکاتی برای نگارش چکیده پایان‌نامه
نکاتی برای نگارش چکیده پایان‌نامه ...
نکاتی پیرامون جلسه دفاع از پایان نامه
نکاتی پیرامون جلسه دفاع از پایان نامه   ...
هدف از نوشتن منابع در مقاله چیست؟
هدف از نوشتن منابع در مقاله چیست؟ ...
توصیه کاربردی برای پایان نامه
توصیه کاربردی برای پایان نامه ...
اشتباهی در انجام  پایان نامه
اشتباهی در انجام  پایان نامه ...
چرا چکیده مقاله مهم ترین بخش مقاله است؟
چرا چکیده مقاله مهم ترین بخش مقاله است؟ ...
امارامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت
© 2020 کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه ایده پردازان ره جوی شریف (دکترین) می‌باشد