موسسه ایده پردازان ره جوی شریف (دکترین)

موسسه دکترین انجام مقاله
برای شرکت خود رزومه بنویسید
برای شرکت خود رزومه بنویسید

انجام پایان نامه موسسه دکترین

رزومه شرکت چیست و نحوه نوشتن آن به چه سبک است؟

هنگامی که شرکتی می خواهد به معرفی خود و دست آوردهایی که داشته است بپردازد تا بتواند پروژه ای بگیرد و یا خود را به خوبی و کوتاه معرفی کند اقدام به تنظیم و نوشتن رزومه شرکت می کند. سبک رزومه شرکت بسیار متقاوت با رزومه هایی است که تا به حال معرفی کردیم، دلیل آن نیز این است که این نوع از رزومه یک مجموعه را معرفی می کند و مخاطبانش برای کارهای کلان تری رزومه را بررسی می کنند. اما نحوه نوشتن رزومه شرکت به چه صورت است.

خلاصه نویسی در تنظیم رزومه شرکت مهم است اما می تواند تعداد صفحات بیشتراز رزومه های معمول کاری داشته باشد زیرا باید پروژه های انجام گرفته در شرکت معرفی شوند. ماهیت خلاصه بودن و اشاره به نکات اساسی در رزومه شرکت همچنان پابرجا است.
معرفی شرکت   

اولین بخش رزومه شرکت مانند رزومه های معمولی به معرفی شرکت اختصاص پیدا می کند. در این بخش باید اطلاعات کاملی از شرکت خود بیاورید. این اطلاعات شامل موارد زیر است.

نام شرکت

نام برند

شماره ثبت

تاریخ تاسیس

محور اصلی فعالیت

نام هیئت مدیره

آدرس دفتر مرکزی

شماره تلفکس ( شمار تلفن و یا شماره فکس)

آدرس شعبه ها (درصورت وجود) به همراه شماره تلفن آن ها

وب سایت

پست الکترونیکی شرکت
آشنایی با شرکت  

بعد از معرفی اجمالی شرکت نوبت به این می رسد که در یک یا دو پاراگراف، کوتاه در مورد شرکت خود صحبت کنید و آن را در قالب متنی گیرا معرفی کنید.  یادتان باشد باید در مورد زمان تاسیس، اهدافی که بر آن پایه شرکت تاسیس شده است و اینکه چقدر به اهداف خود رسیده اید و چه دست آورد هایی تا به حال داشته اید صحبت کنید. یادتان باشدکه جزییات کارهایتان در بخش بعدی می آید و اینجا بهتر است با ارقام و داده ها به اهمیت کارهایی که انجام داده اید اشاره کنید. همچنین در این بخش باید به ویژگی های  شرکت خود که شما را بارز می کند اشاره کنید.
زمینه های فعالیت  

در این بخش به صورت تیتر وار و به تفکیک در مورد زمینه های فعالیت شکت خود صحبت کنید و سعی کنید همه مواردی که در آن، شرکت شما فعالیت می کند نام برده شود.
فهرست پروژه های شاخص و موفق و مشتریان

در این بخش جدولی طراحی کنید و در آن پروژه های شاخص و مهمی که شرکت شما انجام داده است را معرفی کنید. توجه داشته باشید که کارفرمای هر پروژه و سال انجام آن را نیز در نوشته خود برای هر کدام ذکر کنید.
فعالیت های دیگر و افتخارات

در این بخش می توانید افتخارات مختلفی که شرکت شما داشته است با توضیحی از زمینه کاری و سال به دست آوردن افتخار نام برده شود. همچنین می توانید فعالیت های متفرقه شرکت خود را از قبیل برگزاری دوره های اموزشی مربوط به حوزه کاری شرکت و مواردی از این دست در رزومه شرکت نوشته شود.

در نهایت و در پایان رزومه شرکت خود اگر تمایل داشتید می تواین چارتی سازمانی تهیه کرده و به صورت نمودار قرار دهید.
ارسال سفارش انجام پروژه

مقالات مرتبط
چگونه به نظرات داوران مقاله پاسخ دهید؟
پاسخ به داوران مقاله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ...
روش شناسی چه تاثیری بر روی تحقیقی که انجام می دهیم دارد؟
روش شناسی چه تاثیری بر روی تحقیقی که انجام می دهیم دارد؟ ...
نکته ای برای نگارش علمی جذاب
نکته ای برای نگارش علمی جذاب ...
سرقت علمی و ادبی در مقالات و پایان نامه
دلایل افزایش سرقت علمی و ادبی در مقالات و پایان نامه ها چیست؟ ...
جایگاه ترجمه کتاب در رزومه تحصیلی(قسمت اول)
جایگاه ترجمه کتاب در رزومه تحصیلی، مصاحبه دکتری و بنیاد نخبگان (قسمت اول) ...
برای شرکت خود رزومه بنویسید
رزومه شرکت چیست و نحوه نوشتن آن به چه سبک است؟ ...
تقسیم بندی مجلات علمی داخلی
تقسیم بندی مجلات علمی داخلی ...
استناد در مقاله
ارزش استناد در مقالات ...
کشف سرقت علمی
چطور به میزان سرقت علمی (کپی کاری) انجام شده در متن مقالات پی ببریم؟ ...
نحوه امتیاز دهی مصاحبه دکتری
دو مرحله سنجش و ارزیابی دکتری ...
موسسه پژوهشی دکترین

موسسه دکترین از سال 1385 با رویکرد دانش بنیان با هدف ارتقا علمی سطح دانش دانشجویان ، اساتید و محققان داخل و خارج از کشور در حوزه های علوم انسانی ، فنی مهندسی ، علوم پایه و پزشکی  همچنین مدیریت هولدینگ های داخل مرزی و [...]

مراحل سابمیت ، پذیرش و چاپ مقاله

مجله رو بصورت قطعی انتخاب کنید،انتخاب صحیح مجله نقش تاثیرگزار در پذیرش یا رد مقاله و میزان ارجاع به آن دارد، راهنمای نویسنده رو مطالعه کنید،چندین بار مقاله خود رو بخوانید،از همکاران و [...]

مراحل چاپ کتاب

مراحل چاپ کتاب

مرحله اول: آماده سازی محتوای کتاب : در این مرحله نویسنده یا مترجم باید محتوای کتاب را آماده کند. این محتوا می‌تواند شامل شعر، داستان، دستنوشته، خاطرات و یا یک کتاب علمی باشد. همچنین کتاب مورد نظر م [...]

© 2019 Doctorin
امارامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت