سفارش سریع

چاپ کتاب و پذیرش مقاله

راهنمای استخراج مقاله از پایان نامه ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
راهنمای استخراج مقاله از پایان نامه

چاپ، پذیرش مقاله و چاپ کتاب

چگونه می توانم در مدت زمان کوتاهی پایان نامه خود را به مقاله ژورنالی تبدیل کنم؟

من درک می کنم که شما می خواهید پایان نامه خود را به یک نسخه خطی تبدیل کنید و به دنبال یک راهنمایی هستید که بتواند در این کار به شما کمک کند. تبدیل پایان نامه به مقاله منتشر شده در مجله مستلزم کار دقیق و زمان بر است.
در صورت تمایل به تبدیل مقاله خود به نسخه خطی ، در اینجا چند راهنمای گسترده وجود دارد که به شما کمک می کنند. با این حال ، به یاد داشته باشید که اعداد ذکر شده عمومی هستند و ممکن است براساس رشته و مجله مورد نظر شما متفاوت باشند.

 

با هفت نکته زیر از پایان نامه خود مقاله استخراج کنید:

1.    مقاله ژورنالی بسیار کوتاهتر از پایان نامه است. به طور کلی ، تعداد کل کلمات یک نسخه خطی از مقدمه تا پایان نتیجه حدود 3000-4000 کلمه برای مقالات اصلی است ، اگرچه این رقم ممکن است بسته به موضوع و مشخصات مجله شما متفاوت باشد.
2.    چکیده یک ژورنال معمولاً حدود 150-250 کلمه است. با ذکر مختصر پیشینه مطالعه ، روش های اصلی استفاده شده در مطالعه و یافته های کلیدی مطالعه ، می توانید خلاصه ای کوتاه بنویسید.
3.    مقدمه یک رساله / پایان نامه معمولاً جامع و عمیق است. از سوی دیگر ، مقدمه مقاله ژورنالی باید مختصر باشد ، با این فرض که مخاطب هدف از قبل دارای برخی اطلاعات پیش زمینه در مورد حوزه موضوع است. هدف از معرفی مقاله ژورنالی باید ایجاد زمینه برای ارائه داده ها / نتایج حاصل از مطالعه باشد. در حالت ایده آل ، در حالت ایده آل ، مقدمه باید کمتر از یک سوم کل کلمات مقاله باشد. بنابراین ، به عنوان مثال ، در یک مقاله 3000-4000 کلمه ای ، مقدمه باید به حدود 1000 کلمه محدود شود.
4.    یک پایان نامه شامل تمام نتایج بدست آمده از مطالعه است ، اما یک مقاله در ژورنال تنها یافته های اصلی مطالعه شما را که از فرضیه شما پشتیبانی می کند ، گزارش می کند. بخشهای روشها و نتایج در کنار هم باید به حدود یک سوم کل مقاله محدود شود. اغلب نتایج حاصل از پایان نامه می تواند منجر به 2-3 مقاله ژورنالی یا بیشتر شود.
5.     بحث در مقاله  ، درست مثل مقدمه ، در مقایسه با پایان نامه یا رساله باید در یک مقاله ژورنالی متمرکز و مختصر باشد. یک بار دیگر ، توصیه می شود که بخش بحث به حدود یک سوم کل کلمات محدود شود.
6.    لیست مرجع در یک مقاله ژورنالی فقط باید شامل مقالات مرجعی باشد که در مقاله ذکر شده است. هر ژورنال مشخصات خاص خود را در مورد حداکثر تعداد مراجع مجاز دارد ، اما به طور کلی سعی کنید بیش از 30 منبع در آن نباشد. لطفاً قبل از ارسال مقاله ، مشخصات و شیوه نامه مجله مورد نظر خود را بررسی کنید.
7.    حداکثر تعداد جداول و ارقامی که می توانید در یک مقاله ژورنالی وارد کنید نیز به ژورنال هدف شما بستگی دارد و معمولاً بین 5 تا 10 عدد است.
ارسال سفارش استخراج مقاله

مقالات مرتبط
پژوهش پیمایشی و انواع آن
پژوهش پیمایشی چیست؟ انواع تحقیقات پیمایشی و هر آنچه باید در مورد تحقیق پیمایشی بدانید ...
راهنمای استخراج مقاله از پایان نامه
چگونه می توانم در مدت زمان کوتاهی پایان نامه خود را به مقاله ژورنالی تبدیل کنم؟   ...
آموزش نگارش پیشنهادهای برخاسته از پژوهش در پایان نامه
آموزش نگارش پیشنهادهای برخاسته از پژوهش در پایان نامه   ...
تحلیل های آماری و کاربرد آن در پایان نامه
تحلیل های آماری و کاربرد آن در پایان نامه کاربرد تحلیل های آماری در پایان نامه ...
آموزش نگارش رزومه کاری یا تحصیلی
نحوه نگارش رزومه کاری یا تحصیلی       هنگامی که بنا دارید تا برای ...
مراحل دفاع از پایان نامه
مراحل دفاع از پایان نامه دفاع از پایان نامه به محض شروع فرآیند انجام پایان نامه آغاز می گردد. دفاع در فرآیند ا ...
انجام پایان نامه مدیریت مالی
انجام پایان نامه مدیریت مالی. مدیریت مالی به مدیریت موثر و کارآمد پول جهت نیل به اهداف سازمان اطلاق می گردد. مدی ...
استراتژی های رفع تعارض با استاد راهنما
استراتژی های رفع تعارض با استاد راهنما.عموما تعارض با استاد راهنما جزو خاطرات بیشتر دانشجویان به شمار می رود. این تعا ...
آموزش انجام پایان نامه الهیات
آموزش انجام پایان نامه الهیات.فرآیند انجام پایان نامه در رشته الهیات و معارف اسلامی به بررسی مفاهیم دینی و مذهبی با ش ...
آموزش اصلاح مقاله
آموزش اصلاح مقاله.هنگامی که فرآیند نگارش مقاله به اتمام می رسد، نیاز است تا دانشجو آن را اصلاح نماید. ...
© 2021