سفارش سریع

چاپ کتاب و پذیرش مقاله

تبدیل پایان نامه به مقاله ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
تبدیل پایان نامه به مقاله

چاپ، پذیرش مقاله و چاپ کتاب

چگونه می توانم در مدت زمان کوتاهی پایان نامه خود را به مقاله ژورنالی تبدیل کنم؟

من درک می کنم که شما می خواهید پایان نامه خود را به یک نسخه خطی تبدیل کنید و به دنبال یک راهنمایی هستید که بتواند در این کار به شما کمک کند. تبدیل پایان نامه به مقاله منتشر شده در مجله مستلزم کار دقیق و زمان بر است.
در صورت تمایل به تبدیل مقاله خود به نسخه خطی ، در اینجا چند راهنمای گسترده وجود دارد که به شما کمک می کنند. با این حال ، به یاد داشته باشید که اعداد ذکر شده عمومی هستند و ممکن است براساس رشته و مجله مورد نظر شما متفاوت باشند.

 

با هفت نکته زیر از پایان نامه خود مقاله استخراج کنید:

1.    مقاله ژورنالی بسیار کوتاهتر از پایان نامه است. به طور کلی ، تعداد کل کلمات یک نسخه خطی از مقدمه تا پایان نتیجه حدود 3000-4000 کلمه برای مقالات اصلی است ، اگرچه این رقم ممکن است بسته به موضوع و مشخصات مجله شما متفاوت باشد.
2.    چکیده یک ژورنال معمولاً حدود 150-250 کلمه است. با ذکر مختصر پیشینه مطالعه ، روش های اصلی استفاده شده در مطالعه و یافته های کلیدی مطالعه ، می توانید خلاصه ای کوتاه بنویسید.
3.    مقدمه پایان نامه معمولاً جامع و عمیق است. از سوی دیگر ، مقدمه مقاله ژورنالی باید مختصر باشد ، با این فرض که مخاطب هدف از قبل دارای برخی اطلاعات پیش زمینه در مورد حوزه موضوع است. هدف از معرفی مقاله ژورنالی باید ایجاد زمینه برای ارائه داده ها / نتایج حاصل از مطالعه باشد. در حالت ایده آل ، در حالت ایده آل ، مقدمه باید کمتر از یک سوم کل کلمات مقاله باشد. بنابراین ، به عنوان مثال ، در یک مقاله 3000-4000 کلمه ای ، مقدمه باید به حدود 1000 کلمه محدود شود.
4.    یک پایان نامه شامل تمام نتایج بدست آمده از مطالعه است ، اما یک مقاله در ژورنال تنها یافته های اصلی مطالعه شما را که از فرضیه شما پشتیبانی می کند ، گزارش می کند. بخشهای روشها و نتایج در کنار هم باید به حدود یک سوم کل مقاله محدود شود. اغلب نتایج حاصل از پایان نامه می تواند منجر به 2-3 مقاله ژورنالی یا بیشتر شود.
5.     بحث در مقاله  ، درست مثل مقدمه ، در مقایسه با پایان نامه یا رساله باید در یک مقاله ژورنالی متمرکز و مختصر باشد. یک بار دیگر ، توصیه می شود که بخش بحث به حدود یک سوم کل کلمات محدود شود.
6.    لیست مرجع در یک مقاله ژورنالی فقط باید شامل مقالات مرجعی باشد که در مقاله ذکر شده است. هر ژورنال مشخصات خاص خود را در مورد حداکثر تعداد مراجع مجاز دارد ، اما به طور کلی سعی کنید بیش از 30 منبع در آن نباشد. لطفاً قبل از ارسال مقاله ، مشخصات و شیوه نامه مجله مورد نظر خود را بررسی کنید.
7.    حداکثر تعداد جداول و ارقامی که می توانید در یک مقاله ژورنالی وارد کنید نیز به ژورنال هدف شما بستگی دارد و معمولاً بین 5 تا 10 عدد است.
 
ارسال سفارش استخراج مقاله

مقالات مرتبط
تبدیل پایان نامه به مقاله
چگونه می توانم در مدت زمان کوتاهی پایان نامه خود را به مقاله ژورنالی تبدیل کنم؟   ...
هفت نکته طلایی برای انتخاب موضوع پایان نامه
هفت نکته طلایی برای انتخاب موضوع پایان نامه. انتخاب موضوع برای پایان نامه (یا پروژه تحقیقا ...
چطور برای جلسه دفاع از رساله دکتری آماده شویم؟
چطور برای جلسه دفاع از رساله دکتری آماده شویم؟ ...
بایدها و نبایدهای جلسه مصاحبه دکتری
بایدها و نبایدهای جلسه مصاحبه دکتری   ...
روش های انتخاب موضوع پایان نامه
روش های انتخاب موضوع پایان نامه. انتخاب موضوع پایان نامه یکی از دغدغه های مهم دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی است. ...
چطور برای جلسه آنلاین دفاع از پایان نامه آماده شویم؟
چطور برای جلسه آنلاین دفاع از پایان نامه آماده شویم؟ آموزش دفاع آنلاین پایان نامه برای دانشجویان در این روزها امری کا ...
شيوه هاي آموزشي در مقطع دكتري
شيوه هاي آموزشي در مقطع دكتري  ...
شناسایی منابع معتبر تحقیق
شناسایی منابع معتبر تحقیق   ...
واژه ها و عبارتهایی که نباید آنها را در نگارش پایان نامه و یا مقاله بکار برد
واژه ها و عبارتهایی که نباید آنها را در نگارش پایان نامه و یا مقاله بکار برد ...
تحلیل گفتمان چیست؟
تحلیل گفتمان چیست؟  ...
© 2021